категорії: блоґ-запис

Новітні адаптовані правила футболу для Євро2012

теґи: Євро 2012 футбол львів стадіон, євро

Щоб цілковито закрити тему Євро 2012, додаю Новітні адапттовані правила футболу спеціально під Україну та її славний менталітет. Побоявшись, що "народ не пойме" дещо з європейських правил, їх переробили на "дещо Українські".

FOOTBALL

Отже читаємо нововедення:

1. Ігри проводяться за правилами гри у футбол 11х11 у суворій відповідності з Положенням про змагання та їхнім регламентом.

2. Гравець залишає поле, якщо він в одній грі одержує два попередження (дві картки: жовту та блакитну) або видалення (жовто-блакитна картка з тризубом).

3.Гравець, вилучений з поля не має право взяти участь у наступній календарній грі своєї команди.А коли йде мова про гравця нашої команди – то його сімя також автоматично позбавляється брати участь в державній програмі компенсації коштів по субсидіях терміном на один календарний рік.

4. Порушення, що карають жовтою карткою: – неспортивна поведінка (дзвінки дружині під час матчу, рукостискання з сусідоми та знайомими на трибуні, приставання до судді "дай свиснути раз", до бокових арбітрів "дай прапором махну, ташо ти сциш не поломлю", введення в гру свого власного мяча з дому, допомога брата при контратаці, застосування сили при незгоді з рішенням судді, окрім прийомів бойового гопаку, так як гопак то танець, відвідування туалету, відмазки типу "я пити хочу", "я їсти хочу", "змучився, йду додму"

5. Порушення, що карають блакитною карткою: – винний в агресивній поведінці і якщо плюне в суперника або будь-яку іншу особу (крім політиків, тренера), вживає образливі, нецензурні жести (поза і жест які належать памятнику Чорновола – дозволені на період проведення Євро2012) Позбавлення суперника явної можливості забити гол шляхом підкупу, погроз "слиш Вася...", та псиологічного тиску "а ти Косого з Сихова знаєш?"

6. Суперник нашої команди ні в якому разі не має права користатися з допомоги свого лікаря. Зважаючи на кризу та важке матеріальне становище, ексклюзив на медзабезпеченя всіх матчів отримали студенти 1-2 курсів Львівськоо парнокопитного університету. Бо часто густо вівці є вівці.

7. Рішення про дискваліфікацію гравця (або гравців) і штрафних санкціях приймає Конституційний суд України, у який входять усі судді всіх можливих інстанцій всіх рівнів.

FOOTBALL

8. За серйозні порушення Правил гри, що носили масовий або демонстративний характер до винної команди можуть бути застосовані більш серйозні міри покарання: побиття вболівальниками, позбавлення пільгових трамвайних квитків, пожиттєве надання інвалідності 2 групи, примусове зарахування на стаціонар інстиутуту Поплавського, місячний абонемент на відвідування концертів Козловського І Пєтрасяна.

9. Гол в ворота нашої команди може бути незарахований, якщо суддя прийде до висновку, що реалізатор голу скористався словесною підказкою глядача або хтось жестом показав в який кут воріт бити гола.

10. Неявка нашої команди на гру зараховується за автоматичну перемог. Хлопці просто надали можливість не зганьбитися з погляду на розгромний рахунок команді супротивника.

11. Запізнення до 2-х годин часу не карається ніяк, коли названа хоча б одна з наступних причин: македонці не виконали роботу по вул. Науковій, львівське ШРБУ виконало роботи в повному обсязі по вул. Стрийській, прорвало трубу (на будь-якій вулиці), маршрутка не була повна і шофер не хотів їхати, домахався контроль в трамваї, дістали пацани на вулиці з дешевим конфіскатом помад, фенів, годинників та ін.

12. Суддю можна дискваліфікувати в наступних випадках: коли суддя повний "руль", так шо дути в свисток не може, коли запізнюється більше ніж на півтора години, а тільки його всі чекають, бо він мав халтуру яко староста на весіллі, коли він вааааапше незнає правил гри (і його стаж суддівства менше 8 років), непрофесійне відношення до службових обовязків (забув свисток дома, жінка форму випрала, забув розфарбувати карточки, або розмалював не в ті кольори, годинник став посеред матчу), забув оголосити 15. хв перерву між матчами, не вміє заграти на трембіті гімн України.

13. На прославленому Львівському стадіоні, не мають права участі ті команди, тренер якої не поставив членів команди до відома хто такий С.Бандера та не позбирав від них реферати по історії України на тему "Визвольна выйна під проводом Б.Хмельницького". Як альтернативна тема роботи – "Коліївщина".

Страх викликає те як Українці справляться з тими правилами. Ообливо з останнім пунктом....