категорії: блоґ-запис

Сміх крізь сльози...

Податківці знімуть серіал про те, як вони відмовляються від хабарів
Державна податкова служба України вирішила зняти про себе кіно. Про це повідомили в департаменті масово-роз'яснювальної роботи ДПСУ.

Фільм, а можливо серіал, робитимуть за гроші спонсорів.

Співробітникам вже було доручено згадувати цікаві історії зі своєї практики, шукати анекдоти про податківців.

«Нам оголосили, що найближчими днями треба надати свої ідеї, тези сценаріїв. Попросили згадати навіть анекдоти про інспекторів, курйозні історії, які коли-небудь траплялися. Сказали, що зніматимуть кіно і усе це може згодитися при підготовці сюжету», – розповіла одна із співробітниць ДПСУ.

«Якщо знімуть фільм без жорсткої цензури, то це буде найбільш прикольне кіно в Україні», – розповіла нам аудитор Ольга з Полтавської області, пригадавши історію про те, як ревізора закрили на підприємстві, що він перевіряв.

«Ще можна згадати, як до податківців іноді приходить спецназ шукати корупціонерів, але таких не знаходить. Та і наші корпоративи цікаві», – додала вона. Продюсери вважають, що це було б вигідне вкладення.
«Зараз потрібний фільм за типом «Інтернів». Потрібне кіно про те, як відбувається становлення молодого покоління. Наприклад, як аудитор з мізерною зарплатою в 3 тисячі перевіряє підприємство з оборотом в 500 млн грн., але відмовляється від яких-небудь винагород», – пояснив Косарчук.