Ще ні, зараз продюсери лучшенькоє вибірают. Щоб потім хочаб не притикали що цілком НЕ по голосу вибирали ;)
Мені здалось що півци (Міка, Асоль і той пацанчик, не помітила йього ім"я) трошки завІдують і волнуються. Бачучи потенціал таких конкурсів що можуть з маделі зробити півіцу "за закритими дверима" після відбіркового туру на людях. Міка ще хоч симпатична. Но оця тітка Асоль... вибачте якщо тут присутні прихильники. Мені здається їй треба найбільше хвилюватись і чергувати біля "закритих дверей" продюсерів.
Не заволають. Або ж не скоро. Народ з рагульською впертістю валить до кідаловської кантори по дипломи. Потім свіжеспечені "юристи" активно працюють таджиками-малдаванами. В смислі кахвель кладуть, паркєт-шпалери клеють. Качєствєнно клеють, нада сказать. Справедливість, мля!!!
Прадюссєри їх сподіваюсь, перевірили перед виступом в атдєльном кабінєтє?
Так і хочеться,щоб в кінці студіки підскочили і з непристойними жестами заволали:"Сасі хуй,муділа!"
Девочки модели куколки! Но жюри...Эта платяная моль Мика плюс две любимицы челюстно лицевых хирургов Ассоль Квасоль и Альоха! Якийсь жах! кстати Квасоль всего 18 а вже таке страшне й пидстаркувате!
рот говорить одне, а кутики губ та очі говорять - "ви дєрмо!"
Я научу вас як закон любити
бо ви самі то всьо не доженете
як голоса щитати треба вміти
бо ви наївні ше, хуйню живете
як брать на лапу шоб не попалили
на митниці, в судах і службах всіх
шоб на свабоді буть, шобИ не полонили
випускніков же наших ждьот вєздє успІх
то всьо є тільки в нашім вузі
ми всі із досвіду приподайом
катюзі треба дати завжди по заслузі,
всю жизнь зі страхом тим самі живйом
п.с.:
і будь ти будівельник людям всім на диво
ти можеш збудувати лодку, човен, пароплав
та тільки раз би виїбав козу одну паршиву-
тебе строїтєльом ніхто уже не буде памятав
в нас купа співаків і купа є моделів
є купа караоків і купа є борделів
співати може кожен, але десь вдома, сам
коли ніхто не чує той дикий шум і гам
моделі тоже люди, тілько худі нівроку
є навіть і розумні, та то не видно збоку,
вони ж бо ходять стаями, а тут їх розєднали
на подіум поставили і ше співать сказали
артисти знамениті то коментують сміло
шо голос то херня, бо главне мати тіло
співати може кожен і голос не обовязково мати
бо головний талант - то знать з ким переспати
Якось приїду до вас у гості, таку спілку забабахаємо,шо Данія здригнеться!
Взагалі-то Дубцова товстіша в кількадесят разів. Коли вже фотошоп заборонять на рівні закону?
Це не репортаж о-тв, це готовий репортаж для рагулів))))))))
альоша на 2:52 показала всю свою суть...
міка ньютон як завжди йоханий сором, краще б мовчала, ну а Ассоль добила остаточно - виявляється вона таке страшко????
етот фильм только ленивый не обстебал...но имхо он неплохой - про опасность создания избыточных потенциалов
хотя лучше всех балерину сыграл Ефремов) http://www.youtube.com/watch?v =SdCljp8A9_k
жестяк...